XBOX 360

Sony PSP

Zajímavosti

Detaily o novém rozšíření Fallout New Vegas - Dead Money

Autor: PS123.cz , 22.11.2010 23:05, zobrazeno 4002x

Detaily o novém rozšíření Fallout New Vegas - Dead Money Dead Money se odehrává v Sierra Madre, opulentním a extravagantním resortu, který měl být největším kasinem na západě - až na to že nebyl nikdy otevřen. Atomové bomby dopadly před slavnostním otevřením, a v Sierra Madre se zastavil čas, díky bezpečnostnímu systému které ho dokonale opevnilo. Nic se nemohlo dostat dovnitř, a ani ven. Roky plynuly. Klimatizace v objektu začala vypouštět jedy do okolí města, což vytvořilo oblak přes celou oblast - který se ukázal jako smrtící pro každého, kdo se pokusil prozkoumat město. Jen tajemná skupina "Ghost People" přežila, uvězněni uvnitř, unášející každého návštěvníka do hlubin zamořeného města.

A tak Sierra Madre zmizelo z učebnic dějepisu, jen občas je vidět na plakátech napříc Wasteland-em, odkud získalo mýtický status "Zlatého města", kde byl měli být ukryty všechny poklady Starého světa. Legenda zůstala naživu v nočních příbězích zlatokopů, kteří tvrdí, že našli mapy - a jsou ochotni se s nimi rozloučit "mapa" za pár víček, drink či teplé místo na spaní.

Sierra Madre je mýtické místo ve Wasteland-u, spousty cestujících riskovali své životy, aby ho našli. Pouze jeden člověk ho opravdu našel a přežil. Po pádu HELIOS One, otec Eliáš z Brotherhood of Steel vyrazil hledat nové zbraně k vymícení NCR. A při tom našel Sierra Madre. Courier ho lákal do Sierra Madre slabým radiovým vysíláním reklamy na slavnostní otevření.

Hráči se setkají s několika unikátními postavami, z nichž každá má vlastní schopnosti a všichni budou muset spolupracovat, aby přežily. Mimo jiné se budou muset vypořádat s tajemnými Ghost People, a hlavně s obranným systémem kasína.

V prosinci se rozšíření díky exkluzivitě dočkají pouze majitelé XBOX 360 a přijde na 800 MS bodů. Jako tomu již bylo dříve, rozšíření na další platformy (PC, Playstation 3) bude k dispozici až později po vypršení exkluzivity.

Průměrné hodnocení
0,00
Ohodnoťte jako ve škole
1   2   3   4   5  
Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!