XBOX 360

Sony PSP

Zajímavosti

Nadchazející změny ve World of Warcraft

Autor: PS123.cz , 23.11.2010 01:52, zobrazeno 3807x

Nadchazející změny ve World of Warcraft Každý kdo se zajímá o World of Warcraft jistě ví, že 7. prosince dorazí na police obchodů nový datadisk World of Warcraft: Cataclysm. Co však ale nevíte, je, že Azeroth podstoupí drastickou transformaci daleko dříve. Ve skutečnosti, po zítřejší pravidelné údržbě serverů, se vyřítí Deathwing a ležel trosek, aby se svět v události známém jako "The Shattering." Co to znamená pro průměrné hráče? No, Azeroth, jak víte, se změní navždy. Pokud se vám líbil Badlands, celý uhlazený a oranžový, jděte do něj strávit posledních několik hodin, protože zítra už bude celý černý a zjizvený. Všechny questy budou změněny pro Cataclysm.
V podstatě, už zítra budete mít přístup ke všemu, co je vázáno na Cataclysm, s výjimkou nových ras Worgenů a Goblinů, oblastí pro level 80 a výše, questů - Mt. Hyjal, Vashjir, Uldum atd. Zítra na vás také bude při prvním zapnutí čekat video-ukázka s Deathwing-em, aby vás navnadil.
Proč se The Shattering objeví už zítra, několik týdnů před začátkém nového rozšíření? Povídali jsme si s Tomem Chiltonem z Blizzard Entertainment, který vysvětlil, že patch obsahuje změny v kombinaci rasy a třídy. K dispozici budou nové postavy, jako jsou mágové Dwarveni. Blizzard chtěl dát hráčům možnost začít vytvářet a levelovat nové postavy v dostatečném předstihu.

Průměrné hodnocení
0,00
Ohodnoťte jako ve škole
1   2   3   4   5  
Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!