XBOX 360

Sony PSP

Zajímavosti

Hitman: The Complete First Season Steelbook Edition

Název: Hitman: The Complete First Season Steelbook Edition (PS4)
Katalogové číslo: 71505
Jazyk: EN
Platforma: Playstation 4
Žánr: Akční
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: EN
Barcode: 5021290075948
Vydavatel/Výrobce: Square Enix
Dodací lhůta: obvykle do 2 dnů

Beroun: Skladem - 18 Ks

Praha: expedice do 2 dnů

Cena bez DPH: 648 Kč
Cena s DPH (21%): 785 KčOBJEDNAT:   ks 

Popis:

Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází na to, co šlo Hitmanovi vždy nejlépe. Obrovské úrovně se spoustou osob a herních možností, ale pouze jedním hlavním úkolem. Sprovodit ze světa svůj cíl a splnit zakázku.

JSTE AGENT 47
Za naším světem je ještě jeden. Svět bez národů, spravedlnosti a etiky. Svět, který nikdy nespí. Existuje všude. A jakmile do něj jednou vejdete. už není cesty zpět. Vítejte ve světě vražd. Jste Agent 47, nekompromisní zabiják. S podporou své pravé ruky Diany Burnwood a silou International Contract Agency,operujete po celém světě a odkrýváte konspirace v nejvyšších patrech světové mocenské elity.

ZAKÁZKY PO CELÉM SVĚTĚ
V novém Hitmanovi budete plnit kontrakty na mocných a vysoce postavených cílech v exotických zemích po celém světě. Od luxusní módní přehlídky v Paříži a prosluněných břehů Itálie, až k zaprášeným a hlučným trhům v Marrákéši. Každá lokalita bude jedna obrovská úroveň s obrovským počtem lidí a možností, jak splnit úkol.

SVOBODA KONÁNÍ
Hra se více než kdy dříve soustředí na naprostou svobodu vašeho konání. Kam půjdete, kdy zaútočíte a koho zabijete - vše je jen na vás. Základní herní design tedy vychází z prvních Hitman her, několik prvků si ale odnáší i z posledního dílu Absolution.

Diskuze k produktu:

Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!