XBOX 360

Sony PSP

Zajímavosti

Fable Legends

Název: Fable Legends (XOne)
Katalogové číslo: 69849
Jazyk: EN
Platforma: Xbox One
Žánr: RPG
Multiplayer: TBA
Obal a manuál: EN
Vydavatel/Výrobce: Microsoft
Dodací lhůta: obvykle do 14 dnů

Stav: Není skladem

Cena bez DPH: 1 335 Kč
Cena s DPH (21%): 1 615 KčOBJEDNAT:   ks 

Popis:

Sjednocení klasické hratelnosti se schopnostmi XBOX One. Hrajte hru jak sami chcete: Hrajte hru pro jednoho hráče, nebo vezměte na dobrodružství své přátele! Až čtyři hrdinové zároveň mohou kooperativní objevovat úkoly a příběhy Albionu. Nebo hrajte za toho"špatného", díky čemuž můžete hru ovládat v reálném čase.

Vraťte se do Albionu, ikonické krajiny plné poutavých příběhů, vzrušujících soubojů a velkých dobrodružství. Není žádným překvapením, že miliony hráčů navštívili a oblíbili si příjemný venkov Albionu, který je plný příběhů. Fable Legends Vás vezme na místo, kde jsou historie, mýty a folklór prakticky tatáž věc. Samozřejmě najdete i monstra, padouchů a občasné tragédie, ale nemusíte to brát tak vážně. Albion je unikátní fantasy svět, kde epické, tragické a komediálně příběhy jdou ruku v ruce ve výjimečném herním zážitku.

Ve Fable Legends nikdy nebudete úplně sám. Dokonce i v single player módu máte možnost hrát s třemi hrdinskými NPC společníky, kteří následují Vaše rozkazy v příběhu i dobrodružstvích. Nebo můžete hrát kooperativně s třemi přáteli zároveň a objevovat příběhy a dobrodružství spolu. Hrajte kterýmkoliv stylem, kdykoliv chcete. Koneckonců, vy jste ten Hrdina. A jaký hrdina chcete být, je jen na Vás. V Albionu to opět překypuje hrdiny, takže je tam místo i pro Vás. Nebojácní bojovníci. Vychytralý zloději. Pánové vůle. Paragon ctnosti. Žoldáci bez srdce. Neotráviteľní rváči. Lovci slepic. Všichni jsou tu, a mnoho dalších také. Budete mít možnost přizpůsobit si své schopnosti, upravit svůj vzhled a vylepšovat svého hrdinu díky získávání zkušeností a nalezení nových zbraní, výzbroj a pokladů.

Fable vždy nabízel příležitosti pro uličnictví a ničemnost, a ve Fable Legends máte možnost hrát za zloducha jako nikdy předtím. Protiva ovládá množství příšer, sluhy, pastí a nástrah prostředí, které hrdinové musí překonat. Hraní za padoucha kombinuje elementy strategického rozhodování a taktické kontroly. Když ti bídní hrdinové vstoupí do Vaší zóny, Vy vybíráte kterých přisluhovačů na nich pošlete, a kam je umístíte, abyste maximalizovaly jejich ničivost. Když se boj začne, vy vydáváte rozkazy, které musí vaše kreatury provádět-přikazujete jim kdy kam mají jít, jehož hrdiny mají napadnout a které schopnosti mají použít, aby Vaše ďábelské plány nedokázali překazit.

Ovládejte hru přes SmartGlass! Jak hrdina můžete využívat SmartGlass na svém tabletu či smartphonu a sledovat svůj postup hrou, získat více informací o svých hrdinech, úkolech a dalším obsahu. Jako zloduch dokonce můžete díky SmartGlass ovládat samotnou hru, pokud jste ve stejné místnosti jako konzola Xbox One, na které se hra hraje. Díky tomu můžete hrát proti své

Diskuze k produktu:

Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!