XBOX 360

Sony PSP

Zajímavosti

WWE 2K17 NXT Edition

Název: WWE 2K17 NXT Edition (XOne)
Katalogové číslo: 71615
Jazyk: EN
Platforma: Xbox One
Žánr: Sportovní
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: EN
Vydavatel/Výrobce: 2K Games
Dodací lhůta: obvykle do 2 dnů

Beroun: Skladem - 2 Ks

Praha: expedice do 2 dnů

Cena bez DPH: 1 131 Kč
Cena s DPH (21%): 1 369 KčOBJEDNAT:   ks 

Popis:

Balení obsahuje:

  • NXT Enhancement Pack - Shinsuke Nakamura, Nia Jax, Apollo Crews
  • Canvas2Canvas litografie of WWE portrétového umělce Roba Schambergera podepsaná NXT hvězdou Shinsuke Nakamurou
  • 2 cm vysoká soška Finna Balora
  • NXT TakeOver London Mar Relics kartu některé hvězdy která ten večer účinkovala a autentické plátno s TakeOver London ringem


Společnost 2K oznámila, že v připravovaném novém dílu věhlasné herní série z prostředí WWE s názvem WWE 2K17 se objeví slavný Bill Goldberg z WCW a WWE. Tento legendární zápasník, jenž je znám především díky své jedinečné sérii 173 výher v jednotlivých zápasech, kterou zaznamenal ve WCW v letech 1997 až 1998, se objeví ve WWE 2K17 hned jako dvě různé hratelné postavy - jedna bude představovat jeho verzi z WCW a druhá z WWE.

Tyto postavy společně s dvojicí hratelných arén (WCW Monday Nitro a Halloween Havoc) získají v den premiéry všichni, kdo si tento titul předobjednají. „Goldbergův návrat do WWE prostřednictvím dvou hratelných postav, které se ve WWE 2K17 objeví společně s arénami WCW Monday Nitro a Halloween Havoc, představuje unikátní příležitost k seznámení s jednou z největších žijících legend WWE," řekl Chris Snyder, marketingový viceprezident společnosti 2K. „Fanoušci si nyní mohou připomenout mnohé slavné okamžiky z Goldbergovy kariéry, vytvářet zbrusu nové a sami ve virtuálním ringu rozhodnout o tom, ‚kdo bude další‘."

Diskuze k produktu:

Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!