XBOX 360

Sony PSP

Zajímavosti

Yesterday Origins

Název: Yesterday Origins (XOne)
Katalogové číslo: 71060
Jazyk: EN
Platforma: Xbox One
Žánr: Akční
Multiplayer: TBA
Obal a manuál: EN
Vydavatel/Výrobce: ostatní
Dodací lhůta: obvykle do 14 dnů

Stav: Není skladem

Cena bez DPH: 660 Kč
Cena s DPH (21%): 799 KčOBJEDNAT:   ks 

Popis:

Nová adventura od španělských vývojářů Pendulo Studios, autorů série Runaway a prvního dílu Yesterday. Pokračování Origins zavede naše nesmrtelné hrdiny Johna Yesterday a jeho partnerku Pauline nejen na cestu kolem světa, ale také na cestu historii. Časově prolínající vyprávění hře dodává nečekanou hloubku a napětí.

NESMRTELNÝ ŽIVOT
Vše začalo před více než 500 lety v roce 1418. Mladý John Yesterday byl zatčen pro čarodějnictví španělskou inkvizicí. Po útěku ze své cely byl donucen zúčastnit se alchymistického rituálu, který jej učinil nesmrtelným. Kdykoliv zemře, znovu obživne ve stejném věku, kdy zemřel poprvé. Má to jediný háček. Když obživne tak nemá žádnou paměť.

SOUČASNOST
V současné době John žije klidný život s jeho nesmrtelnou partnerkou Pauline Petit. Společně se vydávají na cestu najít speciální artefakt, který umožní zopakovat rituál správně tak, aby již neztrácel John paměť.

KLASICKÁ ADVENTURA
Řešte hádanky v typickém adventurním duchu a ponořte se do napínavého dobrodružství s nečekanými zvraty. Prozkoumejte neokoukanou vizuální stránku přesně ve stylu her od Pendulo Studios a nechte se unést fantazii.

Diskuze k produktu:

Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!